Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Lotus Elise/Evora fenntart...

Egy Lotus Elise/Evora fenntartása mennyire drága hobbiautóként? Ill. egy 188 cm magas, vékony emberke még elfér benne normálisan, nem kell kibukfencezni az autóból?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán férnél el benne. https://www.youtube.com/watch?v=kYGVTeN8poY

Bár szerintem utólagosan lehet rajta javítani, egy 183-184 centis férfi még éppen hogy elfér benne, de nem kényelmes és kiszállni necces belőle.

2019. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Jó lenne beleülni megnézni, valószinűleg nem az itthon eladósorban lévő 3 darab Lotusból választanék szóval elég nagy kirándulás lenne egy ilyen próba
2019. febr. 17. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Szép autók egyébként, pont tegnap néztem őket, de a 120 lóerő meglepett. Többet vártam volna.

Nem tudom mennyivel kisebb az MX mazdánál, de nekem az az alsó határ az 188-ammal, hobbiautóként.

2019. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint én az elise-ra gondoltam, de most láttam hogy evora van 280-asban is. az már szép lehet.
2019. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az Elise egy kicsit úgymond fapadosabb, főleg belülről, de nagyon szép
2019. febr. 17. 15:44
 6/6 Legális Technocol ***** válasza:

A Toyota motoros ha nem töröd össze gyakorlatilag semmibe sem kerül a biztosításon túl. Ha valahol viszont koccansz, akkor csak az Egybesült Királyságból lehet beszerezni azonos minőségű karosszéria elemeket, ami nem olcsó mulatság (nem is sokkal drágább egyébként, mint egy acél karosszéria javítása, de azért sok). Ha az alumínium alváz sérül az viszont totálkár.

A régi Rover motoros verzióknak viszont sok bajuk van - nem feltétlen csak a motorral, de az összeszerelési minőséggel is.

2019. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!