Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogócserénél az új kipufog...

Kipufogócserénél az új kipufogót érdemes lekezelni valamivel felrakás előtt? Pl hőálló festék?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 11:00
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Teljesen felesleges bármivel is kezelned!A hőálló festék is nagyon hamar lepereg......különösebb védelmet nem tudsz neki adni,ha csak nem rozsdamentes vagy saválló anyagból csinaltatsz rá rendszert
2019. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul belülről kezdi ki a víz a hő és onnan rozsdásodik.
2019. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesleges mert belülről fog kezdeni elrohadni az egész a hőtől, víztől, párától stb... Hiába a külső védelem az sem tart rajta örökké, meg ha kívül már rozsdás akkor belül is valószínűleg az. Ha meg olyan anyagból csináltatsz rá ami rozsda vagy saválló anyagból azt meg felesleges bármiféle védelemmel ellátni.
2019. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, értem, akkor felesleges, köszönöm.
2019. febr. 20. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én dízel autómra cinksprét fújtam, 2 év után még mindig tartja magát. A fő ok erre az, hogy a dízel kipufogógáz hőmérséklete padlógázon is csak 300 fok körüli így nem haladja meg a cinkspré hőállóságát.
2019. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NA akkor én is ide írom hogy a dizel hátsó kipufogó dobját minden féle kezelés nélkül 14 évesen kellett cserélnem. A többi még eredeti.
2019. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!