Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplungszett. Milyen autóba való?

Klopusz kérdése:

Kuplungszett. Milyen autóba való?

Figyelt kérdés

Szeptemberben S.O.S. kuplungszettet kellet cserélni az autómban. Utána ment is rendesen, de nagyon kemény lett a pedálja.

Ebben a hónapban vittem - más miatt - szerelőhöz, aki nem volt megelégedve a kuplunggal. Kiszedte a kuplungszettet és megállapította, hogy nem abba a márkájú/típusú autóba való, mint az enyém.

Kicserélte és most van egy teljesen jó, új kuplungszettem pluszban, amit szeretnék eladni, ha lehet.


Honnan lehet tudni, milyen kocsiba való igazából?



2019. febr. 21. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszaviszed oda, ahol berakták a kocsidba, és megmondod, hogy ez nem a tiedbe való, és eladnád nekik.
2019. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem ennyire egyszerű szerintem. Először is, azt már nem mondhatod, hogy teljesen jó, új. Nem teljesen jó, hiszen a kuplungszerkezet lamellái kemények, emiatt lett kemény a pedál. Nem is új, hisz fél évig a kocsidban volt (már 1 hét után sem mondhatnád, hogy új, hisz be volt szerelve).

Másodsorban, ha nem lett volna jó a te kocsidhoz, akkor 99%, hogy be sem lehetett volna építeni. Ha valami nem jó egy adott típusba, akkor az nem olyan hibaként jelentkezik, hogy fél évvel később felkeményedik a pedál.

Szerintem máshol kell keresni a problémát, valószínűleg szar minőség lett elsőre beszerelve.

Vissza kellene keresni a számlát, cikkszámot, hogy mi szerepel rajta, az alapján 2 perc se kideríteni, hogy megfelelő lett-e beépítve vagy sem.

2019. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!