Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapvetően melyiknek drágább...

Alapvetően melyiknek drágább a fenntartása Audi, Mercedes, BMW?

Figyelt kérdés
Tudom hogy típustól is függ, de úgy általánosságban? Vagy közel azonos?

2019. febr. 22. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Használattól függ.


Általánosságban audi és meric ugyan olyan meghibásodási rátával jár. A bmw-nek kicsit magasabb, legalábbis felmérés szerint. [link]

Persze egy fanatikusnak hiába mutatod hogy ilyen teszt olyan teszt. De általánosságban ez tapasztalható.

2019. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Összesítve javítási költség szerint az Audi vezeti a listát, BMW a 2., Mercedes a 3.
2019. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Az Audihoz a legolcsóbbak a cuccok, a BMW-hez kicsit drágább, a Mercihez pedig a legdrágább a 3 közül.
2019. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy azért, hogy S osztályról vagy épp A3-ról van szó.
2019. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A nyugdíjas német házaspáré. Bármelyik márkából. Ennek a legmagasabb a költsége.
2019. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D. Brasco ***** válasza:
25%
Annak amelyikben koppanásmentes futomű van füst mentes motorral és szakadásmentes belsővel sok vizsgával.........
2019. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Hát figyelj. Ezt így annyira nem lehet megmondani. 15-20 évesekhez BMW-hez fillérekért kapod meg az alkatrészeket, mert a faluban 3-an is ilyet bontanak éppen (tapasztalatból írom, ezért is szeretem ezt a kocsit). Szóval bármi baja van ha van egy aknád meg minimális hozzáértésed akkor fagyi-pénzből megvan. De ha nem tudsz hozzányúlni akkor az óradíj 15000 forint. Szóval rá is tudod költeni a gatyádat is.


Újabbaknál drágább az alkatrész is.


Szerintem így lehet mindhárom esetében. Ne ez alapján válassz. Főleg német prémium márkát ne. Ha olcsó fenntartás és javítás kell akkor valami tömegautót vegyél. Opel Astra, Swift, Octavia, Focus meg hasonlók. Ezekkel is be lehet szpni. Volt astrás és focusos haverom is aki sokszorosát költötte a kocsira mint én a BMW-re a közhiedelemben elfogadott téveszmék ellenére. Sőt, nem biztos hogyha te csinálod akkor ezekhez könnyebb hozzá nyúlni. De ha szerelőhöz viszed akkor nagy valószínűséggel olcsóbb lesz.

2019. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!