Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjárat ingadozás?

Alapjárat ingadozás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy autószakértő, ezért kérdezném a hozzáértőktől: mitől ingadozhat az alapjárat? 3-4 napja vettem észre, amikor álltam a piros lámpánál, és benyomott kuplungnál elkezdett ingadozni. Kb 500-ra mehetett le, aztán vissza fel, majd megint le-fel. Lehet köze, hogy most jön a 200.000 km-es nagy szerviz? Mert pár napja kiírta az autó az olajcsere szükségességét is. Jövő héten megy a szervizbe, amint adnak időpontot, csak kíváncsi vagyok. Ez egy Ford Focus mk3 1.6 TDCI kombi autó, 2011-es.,
2019. febr. 24. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvastass ki!

De már a második sornál gyanítottam,hogy Ford-ról van szó.


Nagy összegben fogadnék,hogy alapjárati motor lesz a hiba.

De mindenképp olvastass rá!!

2019. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet akár az is hogy a generátor működik helytelenül, az is okozhat ilyen tüneteket, de az inkább úgy hogy eleve magasabb lesz az alapjárat a kelleténél és maximum a normál alapjárat és a magasabb kb 1200 közt ingadozik. De simán lehet alapjárati motor hiba is éppenséggel. ha már úgy is viszed nagy szervizbe akkor kérd azt hogy ezt is derítsék ki hogy mi okozza.
2019. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma voltam, csütörtökre kaptam időpontot, kíváncsi vagyok mit mondanak majd. 3 éve van nálam az autó, eddig semmi gond nem volt vele hál istennek.
2019. febr. 25. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!