Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125 köbcentis motort...

Milyen 125 köbcentis motort ajánlotok? 16/f

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 125-ös motort, 350 ezret szánok rá, nézegettem különféléket de nem értek a motorokhoz. Az a lényeg hogy ne keljen gyakran szervizbe vinni és azért oda lehessen neki lépni.

Aki tapasztalt motoros kérem segítsen.



2019. febr. 24. 22:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nem robogó és főleg utcai használatra.
2019. febr. 24. 22:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát 350-ből nehéz jó motort venni már, mennek fel az árak. 2004 körüli Honda CBR125R-ből kifoghatsz egy-kettőt ennyiért, de ahhoz túrni kell a netet.
2019. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Derbi Senda 125 SM

Szerintem nagyon jól néz ki, és használtan ilyen 350 környékén van egy-kettő.

2019. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyiknek sem lehet "odalépni", 9-15 LE körül ne számíts hűdenagy gyorsulásra. Habár 15 LE-vel 50-ig le tudsz gyorsulni mondjuk egy Suzuki Swiftet simán, sőt még talán valami erősebbet is. Összes 125-ös keveset fog fogyasztani (2,5-3,3 L/100 km), ha 4 üteműt veszel (azt vegyél). Ha normálisabb állapotú japánt veszel, akkor szervizbe sem kell vinned, csak amikor olajat meg egyéb kötelezőket cserélsz.


MINDENKÉPP kérdezd le az előéletét, most már ingyenesen megteheted, csak be kell lépned az ügyfélkapudba.


[link]


Keress a képek között, hátha törött volt, nézd a km-óra állásait, hátha valahol visszatekerték. Keress gyanús dolgokat, hátha más színe volt, miért, ilyesmik.

2019. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!