Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VAG konszern márkái?

VAG konszern márkái?

Figyelt kérdés
Hogyan rangsorolnátok a VAG konszern márkáit minőség, megbízhatóság és ár szerint? Nyilván legfelül a Bugatti, Porsche, Bentley, Lamborghini vannak. Aztán jönnek a megfizethető márkák: Audi, Seat, VW, Skoda. Utóbbi néggyel mi a helyzet? A top nyilván az audi, aztán jöhet szerintem a Volkswagen. Seat és Skoda közül melyik a jobb kategória? Vagy ti hogyan rendeznétek sorba?

2019. febr. 25. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha ar/ertek aranyban kell rangsorolnom

Skoda

Audi

Vw

Seat

2019. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az árat könnyű rangsorolni a megbízhatóságot pedig felesleges. Utóbbi szempontból valószínűleg úgyis az nyer, amiben kevesebb az extra, mert ami nincs, az el sem romlik.
2019. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és minőségben, kényelemben hogyan rangsorolnátok őket?
2019. febr. 25. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

-Megbízhatóság csökkenő sorrendben: Skoda, VW, Seat, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti.


-Minőség csökkenő sorrendben: Bentley, Bugatti, Porsche, Audi, VW, Skoda, Seat. A Lambót nem tudom hova tenni, mert hallottam olyat, aki agyondicsérte, mások szidták mint a bokrot.


-Az árat meg tudjuk, kár aszerint listát írnom.

A VW-hez tartozik még a Ducati, Scania és a MAN. A Ducati olaszosan megbízhatatlan, de az utóbbi években sokat javult, részben a VW-nek köszönhetően. A Scania és a MAN pedig a legjobb kamionok között van mind minőségben, mind megbízhatóságban, az áruk sem alacsony. Ja és a Skoda a Seat fölött van, de a Seatot nagyon próbálják felhozni az utóbbi években, bár nem értem miért, mert szerintem felesleges az a márka a Skoda mellett.

2019. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha meg azt nézzük, hogy mennyi a gyári hiba az eladott autókhoz képest... az az igazi szégyen.

Ott a Chiron, visszahívták az összeset mert nem megfelelő az ülések lehegesztése, és egy esetleges csattanáskor katapultként működhet. Egy közel 1 milliárdos autónál...

De a kokszosodó motorok, vezérműlánc mizériák, széthulló váltók, parafából készült vezérműtengelyek és társaik is gyönyörűek.


Kényelemben persze lehet rangsorolni, de megbízhatóságban... inkább szerencse kel hozzá, hogy az ember egy olyan típust és azon belül szériát fogjon ki amiben nincs semmi " beépített hiba ".

2019. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, azt hiszed, hogy a Ferrarik, Paganik, McLarenek és hasonló kaliberű autók megbízhatóbbak?
2019. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!