Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiégett a műszerfalon a...

Kiégett a műszerfalon a világítás hogy lehet kicserélni? Drága az égő bele és a javítás?

Figyelt kérdés

99es, Suzuki swiftem van, 1.3 GC.

A kilóéteróra egyik fele nem világít, gondoltam lehet érintkezési hiba is, de ha már szétszedem vagy elviszem szervizbe, mert én nem értek hozzá.

drága lesz egy csere?

meg ha már kicserélem, vehetek bele más színű izzót? hogy más színben világítson?



2019. febr. 27. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értek a suzukikhoz de mivel öreg autó így gondolom seperc alatt ki lehet cserélni!


Ajánlatos valamilyen led-re kicserélni őket, jobb fényük van illetve tovább bírják.


https://www.youtube.com/watch?v=gsFl5_YPB7w


Talán ez lenne?

Totál nem ismerem a suzukikat, azt sem tudom, hogy néz ki a műszerfal :)

2019. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kormány burkolat levesz

Also burkolat

Ora elotti burkolat

Ora

Km spiral a valtobol

Kormanyoszlop

Es kint van

Firdulatszammeros regi fajta t5 (rizsszemizzó megy bele)

Ujjab fajta t10

Hagyomanyos ora t10

Regebbi t5

2019. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja. Lehet mas színű izzo. Kb 1500 ft meg 30 perc munka. Mindenesetre visszaėpítės előtt teszteld hogy világít e.
2019. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kormányt is leszedte a szerelő :D t10-es ment bele asszem, de t5 lett mert mondta a szerelő, hogy kifolyik a szemem ha ezt a gyárit beleteszi :D
2019. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mindegyik autószerelő megcsinálja?
2019. febr. 28. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!