Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bmw-t, vagy audit...

Milyen bmw-t, vagy audit tudnék venni 1,5-2 millió forintért?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek köszi

2019. márc. 2. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Leginkább olyat ami nekem tetszik és örömömet lelem benne és nem olyat ami másoknak tetszik :D
2019. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiből én inkább mást vennék mondjuk, pl. egy szép hatos Golf már kijön ennyiből. De ha mindenképpen Audi vagy BMW, akkor én egy Audi A4B7-et vennék.
2019. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Ennyiért inkább semmilyet. Tegyél hozzá még egy misit.
2019. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ennyiből újat esélytelen. Ezekből a márkákból ekkora kerettel használtat semmi képpen nem vennék, mert nagy valószínűséggel csak egy 10-20 éves lepukkant sz*rt kapnék. Ha ekkora a kereted akkor más márkákat nézegess!!!
2019. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olyat amelyik kikerül ennyiből
2019. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sor 6 E46. Lehetőleg olyat amit átnézetsz.
2019. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
32%
gyökerek az elobbi valaszolok, 1,5 tol felfel egy 6 hengeres e46-ot kapsz. en 1.6 ert vettem 320 i facelift utanit, meg nem mondod hogy 15 eves auto. 10000 km-rt viszonylag rovid(5 honap) alatt beletettem semmi hiba nem jelentkezett. persze biztos van olyan 1.5 ert ami felet sem eri, de jol meg kell nezni ezeket es utana megvenni
2019. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!