Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai coupe vélemények?

Hyundai coupe vélemények?

Figyelt kérdés

2000 körüliekre lennék kíváncsi, mennyire strapabíró, mennyit kell javítani, fogyasztását úgy olvastam hogy jó.

Vélemények, tapasztalatok kellenének, mit gondoltok az autóról?



2019. márc. 3. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az ez utáni generáció kifejezetten megbízható, jó autó. Erről nem tudom, de a koreai autók elég nagyokat fejlődtek generációnként.
2019. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Miert pont a legocsmánnyabb szeriat akarod megvenni a tipusbol?A2002 utaniak legalább vallalhatóak kinezetre is.......ezt ha megveszed örök darab,mert soha nem fogod tudni eladni!
2019. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon bejönnek a 2000 körüliek, szerintem szebbek mint az újabbak.
2019. márc. 5. 19:49
 4/6 Legális Technocol ***** válasza:
0%
Hát aki akár új korában, akár használtan ilyen autót vett, az biztos nem azért tette, hogy a gyerekeket iskolába vigye vele, szóval mára ezek is nagyon lehasznált autók lettek - nem hiszem, hogy jól megőrzött darabot ki tudnál fogni. Ha mégis, akkor rakd el a garázs mélyére és ne nyúlj hozzá 20 évig, akkor valószínűleg tied lesz az utolsó darab és esetlegesen gyűjtői értéke lehet.
2019. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt olvastam róla hogy semmivel sem megy jobban mint egy normál személyautó. Se a futómű, se a motor nem sportos használatra való, csak úgy néz ki, de azt jól csinálja, nekem is tetszenek. De nekem a békalámpás pont nem tetszik...


Inkább ez:


[link]

2019. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem is kell sportautó, elég ha kinézetre az :D

Szerintem szépek, az is amit linkeltél.

2019. márc. 23. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!