Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eddig mennyi volt a leggyorsab...

Eddig mennyi volt a leggyorsabb tempó amennyivel mentél autóval?

Figyelt kérdés

Elkerülőn, nem volt forgalom, egymagam ültem a járgányt ami egy 1.3-as Swift , 165km/h.


Igaz, hogy 180km/h körül kicsit csőlátása van az embernek ?


2019. márc. 7. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz. Ha valakinek ilyen van, az egyéni probléma, nem általános. Én mentem már 200 felett, semmi ilyesmi nem volt.
2019. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
214nél leszabályzott. zárt pályán próbáltam ki,hogy mennyi az annyi
2019. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
160-170 körül autópályán pár másodperc erejéig.
2019. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Autópályán 235 tartósan, nem tapasztaltam csőlátást.
2019. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Vittek 320-al is, és jómagam birtokoltam olyan autót, ami GPS szerint 265-öt ment, ki is próbáltam. Sőt, motorral kipróbáltam a bűvös 299-et is. Ez a csőlátás nem olyan dolog, hogy nem látsz semmit hirtelen, nem ilyen látványos. Inkább úgy kell elképzelni, hogy a gyors tempó miatt egyszerűen nem tudod érzékelni a körülötted lévő dolgokat, a periférikus látásod nem működik megfelelően, mert túl gyorsan haladsz, szerintem ezt értik csőlátás alatt. De egy nem túl forgalmas autópályán ez nem ijesztő, sőt, észre sem veszed, hogy bármi különös van, főleg ha egy Audi A8 kaliberű autóval mész, mint én is ahogy próbáltam, amiben a 265 130-nak érződött.
2019. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy 180km/h körül kicsit csőlátása van az embernek ?


Ezt a kérdést ha a 80-as 90-es években kérdezted volna az emberektől akkor azt mondom oké amikor még a ladás korszak volt.De 2019-ben komolyan gondoltad ezt a kérdést ? Nem megbántani,kötekedni akarok de neked nem esett le az hogy szinte minden 2. vagy 3. autó tudja már ma ezt a tempót meg az e fölötti tempót ? Nem újdonság ez a sebesség és az emberek túlnyomó többsége tudatosan tudja hogy nincs semmilyen csőlátás 180km/h sebességnél és bőven e fölötti sebességnél sincs.Engem vittek már 280-al ismerős srác egy bmw m6-al.Én nem tapasztaltam csőlátást és természetesen ő sem pedig az 280 volt nem 180.

2019. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

borzasztó lehet a pilótáknak akkor


a vadászgépet vezetők meg is vakulnak átmenetileg a nagy sebességtől

2019. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Motorral mentem 240-el, volt kis csőlátás, úgy éreztem magam, mintha egy gördeszkán ültem volna, nem volt jó.
2019. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak a vadászpilóták nem 240-el mennek :)))
2019. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!