Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rotalla RH01 gumiról mik a...

Rotalla RH01 gumiról mik a tapasztalatok? Nagyon rossz vagy érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Új nyári gumit vennék jó áron. Azt írják róla, hogy üzemanyag hatékonyság C, nedves tapadás B. Valóban tudja ezt egy ilyen olcsó abroncs?

2019. márc. 11. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy az RU01 esetleg?
2019. márc. 11. 23:44
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasgasd.

2019. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:

A #2 válaszadó által belinkelt oldalon, 22db termék található.

Ebből 3 vásárolható, a többi 19-hez azt írták:

"jelenleg nem elérhető, kérjük, válasszon a helyettesítő termékek közül".

Szóval egy webáruház, ahol a felkínált 22-ből csak 3 kapható. :(

Rejtély, hogy a gyártó, vagy a forgalmazó a ludas ebben a rossz arányban, de nem tűnik egy vásárlásra ösztönző tájékoztatásnak.


Egyébként nem ismerem ezt a gumimárkát, nem hallottam még róla.

2019. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem hallottál róla az nem a gumi hibája.

De azért is van az hogy nem lehet kapni mert már elvitték szinte mindet.

2019. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bagolyl válasza:
A használtan vásárolt autómhoz adták nyári gumiként felnire szerelten, és mivel nem volt még 1 éves a DOT jelzés alapján, gondoltam adok egy esélyt. Mivel nem ismertem a márkát, nem volt sok bizodalmam hozzá, és benne volt a pakliban, hogy hamar túladok rajta. A gumi nagyon kellemes csalódás. Nagyon jó az úttartása, nedves úton is megfelelő a tapadása. A fél év alatt kb. 15.000 km-t mentem, zömében autópályán. Jelenleg most rendeltem téli gumit és maradtam a márkánál, bízva abban hogy ez is hasonló jó tulajdonságokkal bír. Vezetési stílusom: nyugodt és dinamikus között változik. Autó amelyen használom: Toyota Avensis SW 2013.
2019. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bagolyl válasza:
Ja, bocs RU01 ami a kocsimon van.
2019. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sztyepy válasza:

Számos oldalról végigjártam a kérdést erről a gumiról, a pontot az i-re a gumi szerelő mondta.

Laufenn, Riken, Rotalla, Taurus, Saetta? Csak hogy a teljesség igénye nélkül néhányat említsünk. Nem igazán híres gyártók, pedig komoly vállalatok állnak mögöttük: sorrendben a Hankook, a Michelin és a Bridgestone. Tehát a nagy márkák saját termékei, minőségi gumikról beszélünk.

Számos területen tapasztalom,az ilyen átrendeződést legyen az telefon, üdítő, jelen esetben gumi. Minden márkának van egy üzleti saját márkája.

Mondok egy példát Apenta+ vitaminos üdítő 0,75l mindenki kedvence 275Ft áron kapható, be megyek az Aldiba Crane saját márkás vitaminos üdítő 179Ft, gyártja az Apenta, összetevők ugyan azok, mint az Apenta+ üvegén. A polcon csak az Apenta céget látom és a Crane-t , mindenki Apentát venne. Erre szeretnék rávilágítani ugyan az a gyártó, ugyan az az összetevő, de -30%-al olcsóbban.


A gumi szerelő mikor oda állítottam, két dolgot jegyzett meg,sose hallott róla, szar kínai, 30 éve gumi szerelő, 8500Ft-os, rá nem tenné, csak a Braun a tuti. Végig se hallgatod, pedig el mondtam neki is a fent leírtakat, Kínába gyártott, hajón szállított, vámolt, és még a kereskedőnek is van rajta haszna....hangzott a válasz.


Mellettem lévő idős bácsi szintén lecseréltette a gumiait, csak Braun, azt tenné rá a szerelő, 30 éve gumis, kínai szart nem árul... bla bla.... a 4 db gumira átrakással fizetett 68000Ft-ot.( nekem 37000Ft volt a teljes gumi cserém költsége.)


Jó ideje használom a gumit, maximálisan meg vok vele elégedve,csak ajánlani tudom, szívesen vásárolnék máskor is ezt a márkát.

2020. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!