Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia sportage. Vásárolni...

Szvitek96 kérdése:

Kia sportage. Vásárolni szeretnénk. A közelben kaptunk egy legerosebb verziot (2. 0 td,185cp), de manuális váltóval rendelkezik, kulcsrol gyul és a csomagtartó sem érzékelős. Mennyire tud elterni árban egy ilyen verzió? Mennyire fontosak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 12. 22:29
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdést úgy szántam, hogy egy mindezekkel felszerelt árban mennyire térne el a nelkukitol? És mennyire lehetnek fontosak, hátrányosak ezek az extrák?
2019. márc. 12. 22:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Felvidéki vagy? Ha jól értem, nem gombos indítás, kézzel nyílik a csomagtartó (nem olyan karatés) és kézi váltós. Ezek az extrák közül, szerintem egyedül a váltó érdekes. Az automata kényelmesebb és új korában alighanem jelentős felára volt. A többi kényelmi dolog, de simán lehet nélküle élni, fizetni pluszban ezért nem érdemes.
2019. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, ezek közül egyedül az automataváltó az érdemleges extra, a többi csak parasztvakítás, simán meg vagy nélküle is. Bár az én autóm kulcs nélküli nyitás-indítás funkciós, és szeretem is ezeket, de ugyanekkor lehetnek hátrányai is, például könnyebb ellopni az ilyen autókat.
2019. márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is meglepődtem, amikor meglattam, hogy egy 2016os kiadásban nincsenek ilyen extrák... És elgondolkodtam, hogy egyáltalán lehetségese ez vagy csak az eladó hazudik, de elmondta, hogy gyárból volt rendelve és direkt így, manuális váltóval ugyanis ezekben az autókban hamar romlik, és nem is a legjobbak. Azért szerettem volna mindezeket az autómba mert tíz évben egyszer veszek autót
2019. márc. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!