Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis fogyasztasu jo autot...

Betterdays kérdése:

Kis fogyasztasu jo autot keresek. Alacsony szervizkoltseggel. Melyiket valasszam?

Figyelt kérdés

Volkswagen sirocco,Audi A3,Bmw 1,astra H


Egyeb hasonlo auto?


2019. márc. 13. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Az elvárás az alacsony szervízköltség és az alacsony fogyasztás mégis német autókat sorolsz fel?
2019. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
93%
Alacsony szervizkoltseg majd felsorolod ezeket az autokat....háhhhh....ez jó volt,vicces fiú vagy!
2019. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
A VW Scirocco tényleg vicces, de mondjuk egy 1.9 pdtdi A3-al nem járna rosszul, sőt. H Astra úgyszintén.
2019. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi sracok lany vagyok😂
2019. márc. 13. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Első, második... Dobom a kekszet,mert annyi eszetek van, amennyi a hozzászólásotokból lejön. " Jájj a német autók fenntartása drága!"

Meglehet nézni mennyi egy csoda Swiftbe 1.3d,meg egy 1.9 pdtdibe az EGR szelep. A Suzukiba 58 alatt nincs is... Tudom nem ezt írtátok,de sokan ezzel a szenny kocsival jönnének.... Ennyit a suzka olcsó fenntartásáról...👋👋👋👋👋👋


Suzuki 1.3 dízel EGR szelep ára...:


[link]


Audi A3 1.9 pdtdi EGR szelep ára:...:


[link]

2019. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Benzines Suzuki Swift. Keveset fogyaszt, igénytelen, sose romlik el. A szokásos kopó dolgok cseréjével kivisz a világból is.
2019. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 mint hatodik én is dobom neked a kekszet bármit is jelentsen...


Azt tudtad hogy nem egy EGR szelepből áll egy autó?



Ha lány vagy akkor Ford Fiesta 1.4 TDCI, Citroen C3 1.4 HDI, Vagy szinte bármelyik japán szívó benzines. De leginkább Honda.

2019. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7es neked is megy a keksz... Nem mondod,hogy nem csak EGRből áll?? De mondjál egy alkatrészt bármit. Szívesen összehasonlítom a 2 autó esetében. :) A Hondádról meg annyit, hogy apám Honda Jazze csapágyas lett mind a 2 hátsó kerék. CSAK szenzorral cserélhető darabja 60 + munkadíj. Az én költséges, drága A3amba meg egy csapágy darabja 15 ezer egy középkategóriás... Miről is beszélünk? De a német autók drágák, költségesek... :) Faterral még szívesen összehozok neked egy randit, csakhogy nehogy azt mond kitaláltam... :)
2019. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én inkább nem is folytatom mert kekszmérgezést kapunk XD
2019. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A dízel Swiftbe Fiat motor van ami nem a megbízhatóságáról híres, nem is sok van belőlük és drágább az alkatrész is hozzá. Attól hogy te utálod a Suzukit még jó és megbízható autók.
2019. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!