Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SZerintetek ha meggyujtok egy...

SZerintetek ha meggyujtok egy illatgyertyát a kocsiban és otthagyom egy időre nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Ahogy a kárpit átveszi a dohányszagot, szerintem átveszi a vanilia illatot is.

2019. márc. 15. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne csináld, elég ha csak kicsit megborul vagy valami és kéz a baj...
2019. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld bátran, de legyen a közelben kamera. Imádom a "What could go wrong" videókat!
2019. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elméletben ha alá raksz egy nagy fém tálcát, berakod a csomagtartóba,isten igazából nehezen tud meggyulladni bármi is.

Mondjuk szerintem minden procikám ellene lenne,ha ilyet látnék

2019. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eredmény pedig vaniliás kocsmaszag😂
2019. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, vaníliás dohány. Mmmm, fincsi.
2019. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem merném. Vannak kifejezetten erre való illatosítók fillérekért, amihez nem kell nyílt lángot égetni a kocsiban. Az mért nem jó?
2019. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veterán vas ***** válasza:
Ennyi ésszel akár szalonnát is süthetnél az autóban nyílt lángon. Annak is finom az illata és még jól is lakhatnál......
2019. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azzal ne is foglalkozz, hogy ahogy fogy az utastérben az oxigén, úgy fog egyre inkább szén-monoxid keletkezni az égés során. Elég csak párat letüdőzni ebből a vaniliaillatú halálból egy kiadós fejfájáshoz, tönkreteszi a vérben a hemoglobint.
2019. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!