Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványnál elfogadnak...

Jogosítványnál elfogadnak bizonyítványt elsősegélyi vizsga helyett?

Figyelt kérdés
Régi sulimban (szakgimi) tárgy volt az elsősegélynyújtás el is végeztem bent van bizonyítványomban. Mehetek egyből kresszre vagy meg kell csinálnom mégegyszer az elsősegélyt?

2019. márc. 18. 11:35
 1/3 anonim válasza:
Elvileg elfogadják.
2019. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utána kell kérdezni mert nem mindenhol és nem minden vizsgát fogadnak el. Én pl egészségügyis vagyok, de nem fogadták el (pedig elvileg kéne), csak a külön vöröskeresztes vizsgát. Mondjuk tanfolyamra nem is mentem, csak vizsgázni.
2019. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Független a kressz az elsősegélytől. Mehetsz nyugodtan arra is. Az autósiskolában kérdezd meg, hogy elfogadják-e. Én kétlem amúgy. Nekem sem fogadták el azt a papírt amit a munkahelyemen kaptam, mivel én vagyok a kinevezett eüs. Pedig külső oktatásom van évente. Tanfolyamra nem mentem, csak vizsgára. Sikerült is egyből, ha tanultad, neked sem menne rosszul.
2019. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!