Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a motoromnak?

Mi baja lehet a motoromnak?

Figyelt kérdés
Szisztok. 1 hete vettem egy yamaha dt 80 mxs motort. Eddig semmi gond nem volt vele de ma reggel haverom ment vele és elcsattant. Mikor jott vissza nem lehetett felfele váltani mert megakadt a váltókar az oldaldekni csavarjában. Kicsit lazítottam a váltókar csavarján és kíjjebb raktam így nem akad meg de észrevettem hogy a váltó tengely amin a váltókar van kicsit be-ki csúszkál. Egy csavar is eltünt az oldaldekniből a váltó oldalán. Valahogy a kuplungkart is másabb behúzni, és a gázbowdenen az a kis műanyag cucc is eltört. Mondom megnézem hogy megy e egyáltalán. Elindulok vele és elkezdte azt csinálni hogy ha behúzom a kuplungot akkor úgy felpörög a motor mintha maxon húznám. Néha meg random el kezd fulladni. A kuplungkar mintha most nagyon "laza" lenne, és ha üresben van semmi baja de ahogy berakom sebességbe egyből lefullad. Szerintetek ez mi lehet? Az esés előtt nem volt semmi baj vele.

2019. márc. 19. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos elesett vele.
2019. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért nem adunk kölcsön motort.
2019. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!