Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van különbség benzinkút és...

Van különbség benzinkút és benzinkút között?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mindegy-e, hogy milyen kútnál tankolok? SHELL, MOL, AGIP, OMW - melyiket ajánljátok és miért? Mi a különbség köztük? Nem minden kútnál ugyanaz az üzemanyag van???


Még valami: Valamelyik nap egy MOL kútnál tankoltam és észrevettem, hogy egy pár éppen takarította az autóját a MOL porszívójával. Láttam, hogy a kerekeket is fel lehet ott fújni. (Bár lehet más kutaknál is)

Szóval a kérdésem, hogy ezek a szolgáltatások ingyenesek? Ha nem, akkor mindezt hogyan fizetem ki?


2010. júl. 3. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Én OMV-nél szoktam, jobbnak tartom az üzemanyagukat (ők Ausztriából hozzák). A többi mind a MOL-tól veszi, de a saját adalékaikat használják.


A kerékfújás ingyenes, a szélvédőmosás is, a porszívó az fizetős szokott lenni, bent a shopban tudsz venni zsetont, azt kell beledobálni.

2010. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Külömség általában az üzemanyag adalékokban van. Elhanyagolható.

Az említett szolgáltatások vagy ingyenesek, vagy érmét kell bedobni hogy elinduljon, esetleg zsetont kell hozzá venni a pénztárnál.

2010. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy különbség csak mindenki a saját adalékát használja. Speciel mi a Shellnél tankolunk szinte mindig.
2010. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. júl. 3. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:
itta környéken kőbányán az agip a legolcsóbb könyveskálmán,ott tankolunk.
2010. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van külömbség, ha az öszzes kutat nézzük. Ki kell tapasztalni, mert az árakban is van és az üzemanyagban is. Gázolaj vásárlásánál nekem bejött az OMV, de nem tudnám azt állítani hogy bármelyik másik nem jó üzemanyagot ad a vevőnek. Mérjél fogyasztást azonos feltételek mellett (érzed hogy megy az autód) ha jobban megy akkor valószínüleg kevesebbet is eszik. Én gyanakodnék valami kis hibára ahol pl. 12 forintal adnak olcsóbban üzemanyagot, de lehet hogy jogtalanul. Ha van rá lehetőség tele tank (napi számláló lenulláz) és amikor megint teletankolod számold ki.
2010. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
pont akkor mutattak ki vizet a tankban nálam amikor owm-nél tankoltam.
2010. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
A víz évek alatt gyűlik össze a páralecsapódásból. El már nem párolog, a tank alján gyűlik.
2010. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

21:11!

Aha, csak tudod OWM nincs, mivel az OMV.. Gondolom, ha egy benzinkút nevét nem tudod megjegyezni, akkor nem is kéne róla véleményt írni..



Évek óta OMV Carrera 95-öt tankolok autóba, motorba egyaránt.

Tökéletes minőségű üzemanyag, sosem volt vele semmi gond.

A MOL-os benzintől alig akart menni a motorom, meg egyszer egy noname kútnál próbáltam meg motorral.

Pár liter került csak a motorba, de hamar eldugult..

2010. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pedig sokan a MOL-t részesítik előnyben. Én általában SHELL-nél tankolok (az van a legközelebb) :D
2010. júl. 4. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!