Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Rio 2008 probléma!?

Kia Rio 2008 probléma!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Jàrt màr ìgy valaki?Nekünk egy kia rio 2 2008 èvjàratù autònk van,ès a következó hibàt produkàlja:

Kb egy hete egyszer megàlltam vele ,majd ezt követően az autò nem indult el.Tekert az önindìtò a műszerfalon minden ok volt.majd sokszori indìtàsra beindult.Ezt követő megàllàs utàn ismèt nem indult.Sokszori pròbàlkozàsra imèt működött.Innen egyből a szervìzbe vittük.(Nem sufni szervìz)Rà egy napra szòltak hogy az autòt àtnèztèk ès semmit nem talàltak rajta.Se hibakòd ,semmi.Valòban indult ment 2napig.Majd egyszer menet közben leàllt.Ùjjabb 20perc vàrakozàs ,indìtgatàs, majd beindult.2 napig semmi gond, majd ma reggel ugyan ùgy menet közben leàllt ès kis idő mùlva indult.A szervìz azt mondta ugy kellene bevinni mikor nem jò,ùgy ki tudjàk derìteni!De ha mire beèr működik mit csinàl vele?! Rendeltem egy üzemanyag szivattyùt első körben azt cserèlem ki hàtha az.Motortèr kàbeleket àtnèztem.Minden csatlakozòt kontakt spray-vel fujtam be.Biztosìtèkokat ùgyszintèn.Esetleg jàrt màr ìgy valaki?Ötlete valakinek esetleg?Előre is köszönöm



2019. márc. 20. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekelne , hogy mi volt a baj? Megoldódott?
2019. ápr. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Heló.megoldódott a hiba? Mi volt az oka? Ezzel szenvedünk jelenleg mi is...
2020. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!