Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általános minőségben melyik a...

Általános minőségben melyik a legjobb autó márka?

Figyelt kérdés

Itt nem a megbízhatóságról beszélek, mert arról vannak egyértelmű adatok, hanem pl. osszeszereles minosege, belso igenyessege, megoldasokban a profibb (pl, futomu, kormanyzas stb)

És itt inkább a hetkoznapibb markak, nem egyedi gyartas, vagy 100 millas bugattira gondolok.

Talán a merci, honda vagy a bmw?

Vélemények?



2019. márc. 23. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem fogja igy megnyerni az összes kategóriát. :D
2019. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy egy márkán belül is vannak hatalmas eltérések.
2019. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dacia 😉
2019. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

"Talán a merci, honda vagy a bmw?"


Bmw az egyik legmegbízhatatlanabb autó, újonnan is használtan is garantáltan le fog robbanni hetente az autópályán.

2019. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szólj az enyémnek is, 300k alatt eddig enm siekrült neki.
2019. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
E46 320i-vel járok 10 éve, nem robbant le sehol. Ja, mert nincs elhanyagolva, szervizelve van rendszeresen, talán ezért.
2019. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"E46 320i-vel járok 10 éve, nem robbant le sehol. Ja, mert nincs elhanyagolva, szervizelve van rendszeresen, talán ezért."

Nem mondom, hogy semmi köze a lerobbanásnak a szervizeléshez, de az én újonnan vett, márkaszervizba hordott citromom úgy mászott a trélerekre, mint kanos bika a tehenekre. Hasam fogtam a röhögéstől amikor az adac hibastatisztikában olvastam, hogy megbízhatóbb, mint a mostani japóm. A független sajtó mindent szót pénzért ír.

Ezt a kérdező figyelmébe is ajánlom. + azt, hogy az emberek sajját maguknak is hazudnak. "Soha semmi baja nem volt a mergámnak" Más alkalommal: " Mennyi jattot adsz a márkaszervizben?" Mondom semmit. Erre. "én mindig megzsírorom ket, hogy soron kívül fogadjanak" Kac, kac.. A soha el nem romlót.

2019. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Folyt.

"Általános minőségben melyik a legjobb autó márka?"

Mindenre igaz, hogy minél drágább annál jobb. Itt nem a megbízhatóságra gondolok. Egy 1 gurigás kanapé jobb mint egy 100 ezres. Kolléganőm vajbőr belsős bmw jéhez képest az én japómba beülni felér egy harakirivel. A pénzért kell, hogy adjanak valamit, ami megfogja a vevőt. Igényes futóművet, jó szigetelést,gyönyörű belső teret.

2019. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"E46 320i-vel járok 10 éve, nem robbant le sehol. Ja, mert nincs elhanyagolva, szervizelve van rendszeresen, talán ezért."

Kac ... Kac

Német kollégág imádják a bömbösöket. Nem a neked lévő nagykorúakat veszik, hanem szalonból. Gyönyörű autók. finoman fogalmazva, nem problémamentesek. Beletekernek 300K kilométert és tinédzserkorúan aladják neked. Akinél persze soha nem rohad le, azt csak az előző német tulajdonosoknál tette. Mire nagykorú lett megtanulta a jó modort.

2019. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
suzuki swift 1.3 család bővülés miatt cseréltük, 3 éves volt, de az egy kis rakéta, precízen összeszerelt, kis gyöngyszem volt. 5-ös bömöst legyorsultam vele. egész nap vezetek, több féle típussal, volt is pár kocsim, de eddig ez volt a legjobb. nyerek a lottón, egy ilyenbe rakatok egy turbót, és az lesz a szaladgáló autónk
2019. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!