Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A karbon fólia felhelyezésénél...

A karbon fólia felhelyezésénél amennyiben víz nélkül visszük fell, puszta kézzel meg lehet fogni, nem fog veszteni a tapadó képességéből?

Figyelt kérdés

Keresgéltem, de nem találtam választ a kérdésemre, remélem ti tudtok nekem segíteni🙂


Előre is köszönöm.



2019. márc. 29. 18:03
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:

Valamennyit biztosan veszít, de nem számottevő, nyugodtan megfoghatod. Ez természetesen a felhelyezéshez szükséges tapogatásra értetendő.


A meló előtt egy alapos kézmosás nem hátrány.

2019. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert hogy bukósisakra szeretnék felhelyezni karbon fóliát és ott elég sokat kellene tapogatni/fogdosni, amígy úgy felveszi az íveket, ahogy annak kell.
2019. márc. 29. 19:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a vizes módszer után is ugyan olyan jól fog tapadni minta sima módszernél?
2019. márc. 29. 19:55
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:

Sem bukósisakra, sem vizes módszerrel nem próbáltam, tehát passz.


Én szárazon próbálnám

2019. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen
2019. márc. 30. 06:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Én minden esetben gumikesztyűben dolgozom.

Akkor nem veszek fel kesztyűt hogyha a fólia azon része amit megfogok, nem a hasznos felületben van. Hogyha légcsatornás az anyag, akkor ne használj vizet. Újra pozicionálható és csak akkor simítsd rá, hogyha fixálni szeretnéd. Thomy

2019. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom
2019. ápr. 1. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!