Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted az valós lehet hogy...

Szerinted az valós lehet hogy egy németországból 4 évesen behozott, most 7 éves autó, évi 30 ezret futott?

Figyelt kérdés
Ez hihető ugye?? Azért ennél többet ott sem mennek vele évente, ugye?
2019. márc. 31. 16:51
 1/7 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Hinni a mesékben kell, a valós kilométerfutást meg kell nézni a belügyminisztérium adatbázisában. Ja, hogy a németeknek olyan nincsen - így jártál.
2019. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Évi 30 ezer nem számít soknak. Ismerősöm apja 2 év alatt hozott össze 240 ezer kilométert céges autóval. Tehát lehet valós is ha magánszemély használta városba, vagy vidéken, de lehet tekert is. Lutri.
2019. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan a francból lehetne tudni egy autós vezetési szokásait? Nálam 30.000 3 év alatt jön össze, másnál 9 hónap alatt. Az átlag csak átlag, konkrét adatot nem tudsz kinyerni belőle.
2019. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem km-t nézünk, hanem autót.
2019. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet valós igen, hogy valóban az-e, azt nem lehet ennyiből tudni. Kérdezd le autodna-n pl.
2019. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen hihető, a 30 ezer km az már egyáltalán nem kevés évente. Németországban éltem egy darabig, és ott is ismertem konkrét autókat, amelyek alig mentek párezer kilómétert évente, szóval nem igaz, hogy ott aztán fúúú, mindenki 80 ezret megy minden autóval évente.
2019. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 20ezret megyek évente és ez csak a teljes hétköznapi élet, munka, bolt, 1-2 másik város meglátogatása. 30ezer itt Németországban ez normális. az autóm 2011-es, 2016 júliusban vettem 147ezer km-rel, most van 202ezernél.
2019. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!