Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szokott lenni Mol-limós...

Szokott lenni Mol-limós találkozó?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam a mol limóhoz, elfogadták, és holnap délután ki fogok probalni egyet. Valószínűleg volkswagent mert az olcsóbb. Szoktam látni a vàrosban sok mol limót és mi lenne ha én is limót vezetnék és pl. elkezdeném követni a másikat? vagy beszélgetni? Van itt olyan ember aki beszélt mar olyannal aki szinten azt használta? 23/L

2019. ápr. 2. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Én például akkor szoktam használni ha nagyon sietek és a busz pont elment az orrom előtt. Ilyen helyzetben nem igazán lenne kedvem csevegni vadidegenekkel.


Szerintem elég kevés ember lehet, aki "passzióból" mol limózik. Figyelembe véve, a kb. 70 Ft-os percdíjat. Ráadásul a benzines up-okat vezetni eléggé semmilyen. A mercik és az e-upok mondjuk nem rosszak, csak hát hosszú távon sokkal drágább egy saját autónál.

2019. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!