Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a legjobb választ...

Melyik lenne a legjobb választás, kawa honda aprilia? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok a hetekben szeretnék egy új mocit venni mert a régi már eléggé gyenge számomra.

3 márkán gondolkodom ,illetve ezenbelülül is 125cm és enduro . Az első egy kawasaki kmx lenne ,nézegetem több évjáratban is leinkább a pénztárcám a 1990-2000 évekig tud elnyulni,szóval elég jó mocinak tünnik valószinüleg szépen harap is :) A második egy 125 honda crm lenne ,igazából ugyan az van mint a kawánál 1990 -2000 tudnám megfizetni,szép moci valószinüleg a tudása is hasonló a kawához . És számomra a rotax 125 Aprila rx tünnik a legroszabbnak ,mivel olasz. Vagy nem tudom a motoros haverok is mondják hogy elég szerviz igényes ,de azt tudom hogy tejesitménybe veri az előzö két mocit.

Írd le a véleményed roppant kiváncsi vagyok hogy ti hogy lássátok ,negatív ,pozitív minden jöhet. Remélem a bölcseségetek segit majd rajtam ,hogy egy szép erdőben végig csapathasam. 🤪😂

20/f


2019. ápr. 2. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Értem tehát az Aprilia a Rotax blokkal azért tűnik a legrosszabnak mert olasz... Érdekes megállapítás.


Először is a Rotax blokk a mai napig hülyére veri a kategóriát, főleg ha 35-40 lóerő környékére van belőve.

Továbbá nézd már meg egy Aprilia felépítését, meg egy Kawa vagy Honda felépítését. Az Aprilia messze modernebb, korát megelőző.


Ha enduróban gondolkodsz, akkor sztem nézd meg az Aprilia Pegaso 125-öt. Én 10 évig hajtottam egy ilyet. Ebbe volt autópálya, ország út, hegyi út, végig a Transalpinán, a Fogarasi havasokba, az Alpokba is voltam vele. Megjártuk vele Olaszországot, Romániát, Bulgáriát, Törökországot. Mivel egy kétütemű jószág, így a benzint eléggé verte befelé a 40 lóerejével, de mellé bírt is menni, nem maradtam el vele a nagy motoroktól. Nekem a táskákon kívül mindig volt 20 liter benzin felrakva hátra egy erre épített tartóba, mert hegyekbe nem volt mindenhol kút. Soha nem volt gond vele. Ahol a 125-ös Yamahák már4 ciholtak, ott én még röhögve mentem az Apriliával.

2019. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!