Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros szerelésben...

Milyen motoros szerelésben kell megjelennem motoros oktatáson?

Figyelt kérdés
Milyen felszerelést szerezzek be ? Keresgéltem ,de nem találtam mit kell biztosi'tanom magamnak . Kesztyűn és bukósisakon ki'vül miket szerezzek még be ?

2019. ápr. 3. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
A2 ha ez számi't valamit o.O
2019. ápr. 3. 21:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit az oktatód kér.
2019. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak kesztyű, bukó és magasszárú cipőt mondtak, a többit ott adják.
2019. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csizma, vagy erős, magasszárú cipő, bukó, kesztyű, kabát (dzseki), láthatósági mellényt ott kapsz.
2019. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha A2vel fogsz motorozni akkor ahhoz úgy is szükséged lesz valami ruhára, megveszed és akkor csak a mellényt kell felvenned amit ott adnak.
2019. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felettem lévő , tisztában vagyok vele , csak szeretek utána járni a dolgoknak és jó minőségű felszerelést venni,megfizethető áron, persze ehhez idő kell és sok utána járás , próbálgatás stb .
2019. ápr. 3. 22:19
 7/7 dirtboy ***** válasza:

Kabátból már a 24ezres speed up is jó lesz. A lényeg hogy gerincvédős legyen.

Persze kérdés hogy megérie megvenni azt vagy inkább egyből komolyabb ruhát érdemes e, számomra megérte mert későbbiekben nem cordura cuccot akartam és így legalább nem bőrben kellett a hőségben tötymörögni a rutinpályán aztán meg a városban.

2019. ápr. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!