Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elkezdtem egy adott iskoláb...

Ha elkezdtem egy adott iskolában a jogsit, és a kresz sikeres akkor akár másik városban is folytathatom az egészségügyit, vezetést? Tehát máshol is befejezhetem?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 5. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy befejezheted.
2019. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Akkor nem veszik el a kresz vizsga, úgymond ugye? Tehát nem kell újból kezdnem onnan?

2019. ápr. 6. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az már nem fog elveszni. Átjelentkezési díjat fel szoktak számolni az autósiskolák, azt meg a szerződésben tudod megnézni, hogy mennyi. Egyébként bárhol folytathatod tovább.
2019. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Nekem semmilyen szerződéses papírom nincsen

:O legalábbis nálam. Én még csak itt a kreszt és annak a vizsgadíját fizettem ki,de ennyi. Ha egészségügyit és /vagy a vezetést is máshol kezdeném akkor ott kéne plusz költséget fizetni?

2019. ápr. 6. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
én is máshol csináltam meg a elösegélyt mert csak hétvégén volt oktatás. Igaz többe került kicsit de simán át engedtek .Kb csak meg kelet szolalnod..
2019. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 7. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Van iskola ahol ha átjelentkező vagy drágább a gyakorlati óra. Ez változó, sok helyen nincs ilyen, de van ahol igen, emiatt érdemes tájékozódni. Én vidéken tanultam egy kisebb városban itt is voltak ár beli különbségek iskola és iskola között is, illetve az egyiknél tudom, hogy egy ezressel drágább volt átjelentkezőknek a vezetési óra ami 30 óránál 30 ezer, többnél meg még több. :'D

Elsősegélyt meg bárhol végezhetsz, ismerek olyat aki tanfolyamra se járt, de szerintem érdemes mindenképp elmenni. Vizsga meg nagyon egyszerű, minimális tanulással megvan simán.

És igen van, hogy az iskola amit ott hagysz kér adminisztrációs díjat, a honlapjukon ez biztos fent van. Valahol fix összeg, máshol meg a képzés valamennyi százalékát vagy befizett összeg valahány százalékát kérik el.

Amúgy ez a szerződés dolog különben érdekes, tuti aláírattak valamit, de én sem kaptam példányt, sőt egyszer sem láttam, mégis tudnak rá hivatkozni, hogy ezt írtad alá. Egyszer az oktatóm telefonált valamelyik másik tanulójával és neki magyarázta, hogy aláírta, hogy x órával előbb le kell mondani, plusz pénz fizetés nélkül. Viszont minden ilyen infó korrektül fent van az oldalukon. Tehát azt is érdemes jól áttanulmányozni.

2019. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg... Köszönöm a választ! Igen aláírtam papírokat beiratkozásnál. Meg mivel e-learningen tanultam ott is ott van a nevemnél az iskola és az oktató neve
2019. ápr. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!