Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes megvenni...

Milyen autót érdemes megvenni ami időtálló?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 09:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Melyik típus az amiről ki lehet jelenteni, hogy jó néhány évig nem kell rá sokat költeni?

0-2milló forintig. Persze legjobb lenne venni egy elfelejtett garázsban porosodó kettes golfot, de az ilyenek nagyon ritkák vagy azonnal le csap rá valaki.

2019. ápr. 8. 10:00
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
100%
Na mert nyilvan az ilyen elfelejetett 10éve a pajtában porosodó 2-es golfra nem kell költeni.........
2019. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Régi swift

Csúnya, hangos, nem biztonságos ütközésnél, de hogy sokmindenre nem kell költs az biztos mivel nincs mi elromoljon

2019. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem az autótól függ csak. Volt már sok autóm, ha gondos volt a tulaj akkor nem kell rákölteni.

Látom sógorom újkora óta hajt egy mondeót most 15 éves és az olajcserén, kívűl (meg persze az alap dolgok mint a gyertya csere ilyenek) nem volt gondja. Nem rózsdásodik, nem zörög (igaz 15 év alatt csak 200k km-t hajtott bele).


Én is akartam venni mondeot épp emiatt mert megbizhatónak tünt de csak lerúgottakakkal futottam össze.


Jó tanács ha kinézel egy típust ne a legolcsóbbat de még csak a középkategóriából sem szabad venni, a felső árhatár 20%-ból nézz meg annyit amennyit csak tudsz. Ég és föld.

2019. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Teszkos montembájk
2019. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A most gyártott daciákkal vajon mi a helyzet?

Elsők közt gyártott logan van az ismeretségi körömben.

300.000.km és semmi gond vele.

2019. ápr. 8. 10:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Minden használt autóra kell költeni. Ami használva van az kopik, elhasználódik. Kérdés, hogy mikor mi és mire volt cserélve, amiből tudod, hogy mi várható a következő években. Na ilyen megbízható infót nehéz szerezni, mert általában a legtöbben hazudnak. A magasabb eladási ár reményében elhallgatják, hogy az utóbbi ávekben semmire nem költöttek, csak tákolták, "jól van az úgy, eladásig bírja ki" alapon. Így lehet belefotni a jó kis szopórollerekbe.

Ha az alaktrészek cseréjét minél olcsóbban akarod megúszni, akkor valami egyszerű régebbi kis tömegautót vegyél. Ezektől viszont más szempontokból nem kell csodát várni.

2019. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Régi swift

Csúnya, hangos, nem biztonságos ütközésnél, de hogy sokmindenre nem kell költs az biztos mivel nincs mi elromoljon


Köszönöm az értelmes" válaszod.


"sokmindenre nem kell költs az biztos mivel nincs mi elromoljon"


Cseréltem már bent klíma kompresszort, szervó szivattyút is. Viszont 4-500.000.km. körül jár és nem válnék meg tőle ha nem lenne szétrohadva!


Jelenleg az van!!

Csúnya? Nem gyönyörködni szeretnék bent.

Hangos? A kutyát nem érdekli!

2019. ápr. 8. 10:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy 3 millióig vennék én új autót is, de az meg tuti, hogy nem megy el addig mint a suzuki, vagy a régi skoda favorit... akkor meg értelmetlen.
2019. ápr. 8. 10:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Na ha mindenkinél jobban tudsz mindent akkor nem kell kérdést feltenni

Vedd meg amit akarsz és kész.

2019. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!