Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris 2004-es évjárat,7...

Toyota Yaris 2004-es évjárat,700 000 Forintért rokontól, merjekalkudni, vagy ez pofátlanság?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint jó állapot, 2. tulaja a rokonom, kijelentette, hogy 700 000-ért vihetem, nemrég esett át szervízelésen.

Szerintetek pofátlanság lenne egy autószerelő haverommal megnézetni mielőtt a megvásárlására adnám a fejem, aztán, ha úgy ítéli meg, hogy ebből lehetne alkudni akkor elkezdeni alkudozni?

Eléggé céltudatos a rokon, szóval kicsit félnék nehogy megsértődjön...szerintetek pofátlanság lenne?

Lehet már azt is zokon venné, ha egy autószerelőt is viszek az adásvételre?



2019. ápr. 10. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rokonnal üzletelni sosem jó ötlet... túl könnyű rosszul kijönni belőle. Ha nincs baja, de megnézeted, akkor megharagudhat, hogy nem bíztál benne. Ha van baja és megnézeted, akkor megúszod a rossz autót, de vitatkozhattok róla, hogy akkor most át akart-e verni, vagy hogy van ez. Ha van baja és nem nézeted meg, akkor meg át is vert. Elég sok út vezet az összeveszéshez.
2019. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkudni nem alkudnék rokontól, de szerelővel megnézetheted. Nyilván a tulaj sem tudhat rejtett hibákról, a szerelő meg észre vehet valamit.

Nézd meg használtautón hogy a hasonló autókat mennyiért hirdetik, aztán döntsd el, hogy a 700 sok-e vagy reális ár.

2019. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, kicsit erőszakosan is próbálja rám sózni, ahogy észrevettem.

Azt mondta, hogy napok alatt el tudná adni, ha akarná, de rám való tekintettel nem teszi, gondoljam át az ajánlatát...

2019. ápr. 10. 12:43
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
Hahu-n 650-tol indulnak a 2004-es yarisok.......viszont ha tenyleg annyira jo az auto stb,nekem lehet akor sem kellene mert ez a rokonnal üzleteljunk dolog sosem egeszseges
2019. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig én autót szívesebben vennék rokontól, csak nem vág át. Meg hát ismered is a tulajt, tudod hogy mennyire igényes, milyen a viselkedése. Ütötte vágta-e az autót vagy vigyázott rá.
2019. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
700 000 Ft elég baráti ár, mondjuk a felszereltségi szintet nem írtad. Én megnézetném, mert üzletnél nincs barát, rokon, ott pénzről van szó. Alkudni viszont nem alkudoznék, főleg ha közeli rokonról van szó. Ha az a kocsi tényleg olyan jó, akkor nem állít valótlant a tulaj, hamar elviszik, mert keresett autó.
2019. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!