Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki aki ért a xenonhoz...

Valaki aki ért a xenonhoz illetve az izzókhoz?

Figyelt kérdés
Van egy 2003-mas mercedes s320 cdi w220 autóm és a helyzetjelzőt ami sárgás színű kiszerettem volna cserélni szép jégkék színűre! Kicseréltettem az izzót de ugyan úgy sárga volt a fénye miközben jégkéket vettem! Mi lehet az oka?
2019. ápr. 10. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen színhőmérsékletűt vettél, hány Kelvin-es?
2019. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyományos izzót vettél, aminek kékre van festve a búrája? (Van ilyen márkás is, pl Osramból.) Mert az nem fog kék fénnyel világítani. Fehérebb a fénye, mint a standard izzóé, de a xenon mellett mindenképp sárgásnak fog hatni.

Xenon töltetű izzót vegyél! Az fehérebb, de az sem lesz olyan fehér, mint a főfényszóró kisülési csövének fénye.

2019. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én kíváncsiságból kivettem a fagyastóból egy jégkockát, de nem volt kék színű.

Mivel szokás színezni a jeget, hogy kék legyen?

2019. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol itt a xenon?
2019. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!