Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata autó 5 millióig?

Automata autó 5 millióig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fájó csuklómnak köszönhetően autót kell váltanom, nézelődtem az új autók között, de sajnos nem igazán találtam olcsó és jó automatát ekkora összegben.


Vannak tapasztaltaitok vagy tanácsotok, hogy még is mit érdemes most venni? Sosem terveztem automata kocsit vásárolni, így nulla tapasztalatom van a témában sajnos.


Előre is köszönöm a válaszokat, mennek majd a zöld pacsik!



2019. ápr. 13. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Csak Audi,Bmw és Mercedes közül válassz, ők a prèmiumok és megbízható járgányok ha automatáról van szó.

Mondjuk egy Audi a8 4.2 fsi 2011 évjáratban?

2019. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen más kívánalom nincs, minthogy automata váltós legyen és lehetőleg új? Mekkora legyen, hátul kényelmesen lehessen ülni? Hol halszálnád leginkább? Mekkora csomagtartó kell? Milyen extrákat akarsz? (Légkondi, elektromos ablak elég?) 5 millióból azért már lehet gazdálkodni.
2019. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5 millió azért nem olyan kevés, random megnéztem az Opel Corsa automatával 4,2-től indul... De ebben a kategóriában biztos van más is.

Egyébként én Golf-ot vennék DSG-vel, akár pár éveset is.

2019. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!