Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A felni agyátmérőjéből, ha 1...

A felni agyátmérőjéből, ha 1 milimétert leesztergáltak, az miként befolyásolja a felni biztonságosságát?

Figyelt kérdés
Első alufelni vásárlása előtt állok. Konkrétan Ladához szeretnék vásárolni szettet. Van egy bizonyos gyártmányú és típusú felni(Ats Classic), ami nagyon tetszik, de az agyra ami rámegy része 57 mm-es, az én autómra pedig 58 mm-es való. Többen úgy árulják ezt a fajta felnit, hogy le van esztergálva annyi belőle, hogy felmenjen a Ladára. Nem tudom megbízhatok-e az ilyen eladó felniben, mivel olvastam, ha csak 1 miliméter van lemarva a felniből, az a szerkezetében már 20 %-os gyengülést eredményez. Nem tudom mi az igazság ebben. Ha van realitás alapja is, mert gondolom van, nem tudom vásárolhatok-e ilyen felnit nyugodt szívvel. Köszönöm a segítséget előre is mindenkinek!

2019. ápr. 14. 10:53
 1/1 D. Brasco ***** válasza:
Semmit nem fog ez befolyasolni!
2019. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!