Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Liqui molli motorolajokról...

Liqui molli motorolajokról vélemény?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam jobb minőségű még a Castrol nál is. Valaki aki többet tud erről a márkáról?

#motorolaj #Castrol #Liqui molli
2019. ápr. 14. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb.
2019. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Német márka a LIQUI MOLY. Top kategóriás, jó minőségű kenőanyagokat és autóápolási termékeket gyártanak.
2019. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon dicséri mindenki, valóban minőségi olaj majdnem akármilyen autóba.
2019. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Total/Mobil szintjén van, vállalható .
2019. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A Castrol az utóbbi időben elég hulladék lett. A liqui molly egy prémium kategóriás olaj, de nem mindegyik motor szereti. Castroltól bármi jobb.
2019. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért töltik Castrol- al a vw- konszern szinte összes motorját, mert annál bármi jobb, utolsó...
2019. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézegettem én is a LM olajakat. Nekem azért nem szimpatikusak, mert full szintetikusnak "hazudják" a hidrokrakkolt alapolajat is. Ehhez képest meg az egyik legdrágább olaj a piacon.

Én személy szerint Castrol olajat használok sok éve. Nincs vele bajom, ezért eszebe se jutott, hogy váltogatnom kéne más márkákra.

2019. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Én is Castrolt teszek hosszú évek óta minden VW konszernes autómba, és nagyon jó minőségű, ha nem hamisítványt veszel.

2019. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 persze és be is zabálja a csodás castrol olajat. Se a liqui-t se a totál-t, se a motult, de egyiket se eszi, a Castrol meg csak úgy eltünik a motorból. Az, hogy a gyár azzal tölti fel nem jelenti azt, hogy az jó. Szerződésük van vele, és sokba lenne másik márkát letesztelni, meg váltani. Nekem a castrolt zabálja az autó, a liqui-t nem.
2019. ápr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes... vagyis inkább autófüggő ezek szerint.

300.000km-t futott autóm van, 15.000km-enként cserélem benne a Castrol olajat. Rátöltenem még soha nem kellett, sőt szemre nincs jelentős olajszint csökkenés se.

2019. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!