Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell nézni egy Suzuki...

Mit kell nézni egy Suzuki Swiften?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok, életem első autóját szeretném megvenni. Kb 400 ezer ft körül szeretnék egy kicsi, régebbi autót. Suzuki Swiftet leginkább. Ki is néztem párat, hétvégén mennék megtekinteni, kipróbálni. Tudtok segíteni, hogy mire figyeljek, mit kell nézni? Még sosem csináltam ilyet. Sajnos nincs kit elhívnom magammal.


2019. ápr. 16. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom hogy ha nagyon nem vagy benne ezekben a témákban és nem tudsz magaddal vinni senkit, szánd rá azt a pár ezer forintot és vidd el az autót egy általános átvizsgálásra. Ha nem akarja az eladó hagyd ott. Van választék. Igazából ezeknek az autóknaka legnagyobb bajuk ami nehezen és költségesen javítható, a rozsdásodás.
2019. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó drága kenyér, 1996 óta eladtam vagy 100 autót, és 1 ilyen vevőm sem volt...:)


Azt ne csináld, hogy egyedül mész, valakiket mindenképp vigyél magaddal.

Telefonban egy kedves, idős bácsi hangját véled hallani, aztán személyesen ott lesz egy 4 tagú kokéró banda.

Tapasztalat.


Rendszám alapján nézd meg, átírható-e, nincs e rajta foglalás, a rozsdát nézd rajta, alul is, kipufogórendszert, nem fúj-e ki, fokozatokat jól vegye, kuplung ne rángasson, motor ne füstöljön, szép hangja legyen, menet közben ne húzzon el az autó, gumik jó legyenek.


Egyedül tényleg ne menj.

2019. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyedül ne menj autót nézni, vigyél magaddal legalább 1-2 barátnődet, ha már egy hozzá értő férfi embert nem tudsz. Elveszik a pénzed, átvernek az autóval.

Egy munkatársam éppen árulja a kis swiftjét, ha érdekel. 2003 - as 1.0,5 ajtós, ezüst, 2 tulajdonos, úgy emlékszem 300- 350ezer Ft. Ha érdekel írj privit.

2019. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát lényegében mindent meg kell nézni és vizsgálni. Írj privát üzenetet, ha lenne konkrét kérdésed a típussal kapcsolatban.
2019. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!