Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi zár probléma?

Központi zár probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Egy olyan kérdésem lenne, hogy amikor az autóm ajtaját ( skoda fábia 1.4 tdi combi ) vezető oldalon ülve erősebben magamra csukom akkor bezár magától a központi zár.

Mi lehet a hiba szerintetek ?


A következőket teszteltem:

-Mind a riasztó kulccsal, mind pedig a rendes sluszkulcsal nyitom zárom nincs gond.

-Ha a többi ajtót erősebben zárom akkor sincs ez a gond.

- Viszont ha a vezető oldali ajtót erősen csukom akkor lezár a központizár.

- megfigyeltem azt is ha bent ülök becsukom óvatosan minden szupi aztán rázárok a gombbal akkor az anyós oldal és minden lezár de az enyém visszapattan.

- városban tapasztaltam azt is hogyha (2x) hogyha nagy a huppanó lezár.


Szerintetek mi lehet a gond.


u.i.: itthon megint teszteltem egy kis út után húztam vontam csapkodtam nyitottam zártam mindenhogyan és jól működik.

Mi lehet ez az anomália ?

Válaszotokat előre is köszönöm.



2019. ápr. 20. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Műszaki hibára gyanakszom..
2019. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mirk Gábor válasza:
Üdvözletem!Nekem ugyanez a problémám egy Sokoda Fabia II nél!Érdeklődnék sikerült e megtalálni a hiba okát?Én még keresem,a vezető oldali ajtónál valahol kontakt hibára gyanakszom!
2022. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gátfalvi R válasza:
Üdv. Ugyan ezzel a problémával küzdök. Én is érdeklődnék hogy sikerült e valakinek megtalálás a hiba okát.
2022. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!