Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azért szól a rendőr ha a...

Azért szól a rendőr ha a motoron így áll a rendszám tábla?

Figyelt kérdés

Az én motoromon is így áll, és nem tudom hogy szólni fognak-e miatta


[link]



2019. ápr. 20. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Az enyémet is mindig véletlenül felfújja a szél, hogy már teljesen vízszintesen áll a rendszám. Aztán mikor rendőr közelébe érek, valahogy mindig visszakerül normális pozícióba.
2019. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
100%, hogy igen! Meg a közlekedési hatóság is!
2019. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem rögzíthető a motor kivitele miatt akkor szerintem megúszható a tortúra. Ha fixen csak úgy tudod felrakni az azért más történet,mint amikor a sok surmó felhajtja.
2019. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Máshogy nem bírom rá felrakni faragás nélkül
2019. ápr. 20. 17:03
 5/8 dirtboy ***** válasza:
64%

Ezért simán megbüntet, meg van adva előre hátra a dőlésszög hogy mi a max megengedett.

kimagyarázni sem tudod mert így biztos hogy nem jött ki a gyárból ezzel a dőlésszöggel.

az hogy most így áll és esetleg nem tudod lejebb hajtani annyit tesz hogy lecserélted vagy előző tulaj lecserélte a rendszámtartót. Ez pont nem fogja izgatni a rendőrt csak az hogy ez így nem jó.

2019. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha rendőr lennék ilyenért levenném a rendszámot!

Ne hogy már a motorosokat ne büntessék gyorshajtásért.


Egyébként a a tartókonzol a rendszám tartó csavarokkal lehet játszani, és ha ügyes vagy akkor 80 ig szinte meg se mozdul, 90-nél még határértéken olvasható és 100 felett már szinte vízszintes :) Plusz kisebb mokolással nem is rezeg

2019. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általánosságban elmondható hogy nyári szezonban fokozottan figyelnek minden szarra Mecsekben, Bükkben, Mátrában és néhány helyen még, ahol már sok volt az áldozat, ilyenkor akit szúrópróba szerűen megállítanak, onnantól kezdve már csak emberfüggő hogy előző este volt-e az asszonyával valami vagy sem.


Annak idején nekem is volt olyan nagy robogóm ami idomhoz rögzített sárvédő és rendszámtartó volt egyben, de ha kivettem volna a középső toldást, akkor azon is eléggé lapjával lett volna a rendszám, szerintem faragás nélküli toldással nem lehet még hajtani sem, hisz elpattan a műanyag, állítható szögű tartó lenne jó.

2019. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:

"faragás nélkül..."


Mintha akkora probléma lenne az eredeti felfogatásra egy távtartót tenni, amitől kicsit jobb szögben áll a rendszám.



Persze gondolom könnyebb megmagyarázni, mint pár perc alatt megcsinálni......... ;)

2019. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!