Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karosszéria elem fényezés...

Karosszéria elem fényezés javítás?

Figyelt kérdés
Vw Passat B5 pár eleme fényezésjavításra szorulna. A motorháztető éléről lepattogott a festék ( nagyon nehezen észrevehető, de engem a legkisebb karc is zavar... ) Hátsó sárvédőíven van egy pötty, amit kavics okozott, kisebb mint a kisujjam. Valamint az első sárvédőívről is pattog néhány helyen. Kb. Mennyibe kerülne ezekbe belejavítani? Természetesen fényezőhöz vinném. ( ha kell mellékelek képet is. )
2019. ápr. 25. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vállal értelmes fényező belejavítást, mert kókány lesz.

Az egész elemet érdemes újrafényezni, mert el fog ütni.

80 ezerrel számolhatsz.

2019. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sőt, a kaszni környező elemeibe is bele kell festeni, ha azt akarod, hogy ne üssön el. Ezt jobb fényező alapból megteszi, de érdemes rákérdezni, mert sajnos vannak, akik kókány munkát végeznek ilyen téren.
2019. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet kevertetni ugyan olyan színű festéket, mint jelen állapotban ha jól tudom.
2019. ápr. 26. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz pontosan ugyanolyan árnyalatú. Még az autógyárban is csak azok az elemek lesznek azonos színűek, amiket azonos festékből fújtak le.
2019. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem az autót, hogy előző tulaj újrafényeztette, mert körbe karistolta valami jóakaró kulccsal. Hiába profi műhely csinálta, ránézésre tényleg ugyan olyan szinnek tűnik de ha úgy esik rá a fény rögtön látni, hogy azért van árnyalatbeli különbség.
2019. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 ajtó lett újrafényezve. Tetőhöz meg motorháztetőhöz képest van árnyalatbeli különbség mégha minimális is.
2019. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az az előző kérdésem volt, csak rájöttem, hogy úgy nem lesz az igazi. 😅
2019. ápr. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!