Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok! Brexit ha érvénybe...

Kamionosok! Brexit ha érvénybe lép, utána vámoltatni kell Magyarországon is az Angol exportot és importot?

Figyelt kérdés

Akkor ha itt rakodtok Angol exportot, akkor a felrakón odaadják a vámpapirokat vagy külön vámplaccra kell menni?


Ha meg hoztok Angliából Magyarba, akkor mehettek a lerakóra lerakni vagy pedig nem, először irány a vámudvar?


Mennyi lesz a várakozás? Illetve, Doverben hány óra lesz a vámolás? Sorok lesznek-e?



2019. ápr. 27. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel még az angolok maguk sem tudják mi lesz. Sőt a többség magát a fogalmat sem érti már, hogy vám, ezért eleinte biztos káosz lesz.

Nálunk nem hiszem, hiszen itt miért lenne, plusz egy ország, ahonnan vámolni kell, ugyanaz lesz az eljárás mint minden más nem EU ország esetén. Kint már cifrább lesz.

De jósolni nem lehet.

2019. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és még egy gondolat. Szerintem úgyis az lesz a vége, hogy nem lesz Brexit
2019. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most holnapután, 29.-én lesz a Brexit vagy Május 29.-én?
2019. ápr. 27. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Már kitolták októberre
2019. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!