Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok, BMW...

Debremart kérdése:

Autóvásárlás előtt állok, BMW 335i E93 CC-ről vélemények?

Figyelt kérdés
Mit érdemes rajta megnézni, milyen típusbetegségei vannak stb.

2019. ápr. 28. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

nepitelet.hu


típusra rákeres, olvas. Sokkal több infót kapsz több kézből mint itt akinek úgyse volt aki ír. Vagy túl kevésnek.

2019. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Injektor, lánc, koksz. Ezen felül pedig minden más ami az E90-es szériát érinti, plusz ugyebár ez egy "kis" M3 tehát várhatóan hajtották őket.
2019. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a nepitelet.hu-n megnéztem és ott az injektort írja egyedül. Az a kérdés, hogy mennyire hajtották az melyik nagyobb teljesítményű autónál nem áll fennt? A kis 320i-t pedig szintén hajtják, hogy menjen a kis 170Le-rővel. Most holnap megyek megnézni egy 2009-es 335i-t. Amennyiben a tulaj beleegyezik, átnézetem szerelővel+teljesítménymérés padon. Kíváncsi leszek rá.
2019. ápr. 28. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:

150 lóerősnél erősebb autóm nem volt. 200-nál kellemesen suhant.

Széthajtani egy 335 bömböst? Hol? Hogyan?

2019. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Alu blokk+turbó+longlife olaja, egyébb kérdés?
2019. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20:59 Nem vagyok szakértő.

Az enyém is turbós volt. A blokk nem tudom miből készült. 15.000 után olajcsere. A motornak, turbónak soha nem volt baja. Más nyűgei voltak. Nem bömbi volt. Olyan autóm még nem volt, aminek a motorja, turbója tönkrement volna. 300.000 kilométer után sem. Egyik sem volt közvetlen befecskendezéses 100 ló++ ezer köbcentinként mai csoda motor. Ilyet nem is szívesen vennék. Marad a swift 1.2es szívója. Marad? Középkategóriában van valami megbízható motorú új autó?

2019. máj. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen turbós tényleg nemtudom honnan vettem, hogy nem az. Közép kategóriás új autóból tudom ajánlani a Renault Megane 3-ast.
2019. máj. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!