Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes CLK szériáról vélemén...

Mercedes CLK szériáról vélemények?

Figyelt kérdés

A megfizethető kategória, azaz a 2000-es évek körüli modellek érdekelnének. Rengeteg van belőlük ez tény, és emiatt már olyan tömegautó lett mint a sok 3-as BMW, de ettől függetlenül tetszenek, de csak ezzel a karosszériával.


Azt olvastam szeret rozsdásodni, illetve ami 1 millió alatt van az kb. hulladék kategória.


Ráadásul - ami jobban bánt - hogy már ez is a "zsámó-zsasé" típusúak autója lett...


Valami hasonló kinézetű (kicsit szögletes, magas farrészű) akár japán/koreai hátsókerekes coupe?



2019. ápr. 29. 09:39
 1/2 D. Brasco ***** válasza:

Tehat magyarul a w208-as szeria erdekel!

Szerinten eleg is annyit írni rola,hogy a w210-essel egyetemben a bolygó legpudvább mercijei,amikén még a nagy tető is képes és szokott is rohadni!Nehogy azt hidd hogy az 1millios vetelár meg valami korlát,hogy az alatt csak a szar van felette meg a tökeletes hibatlan darabok!Mindegy mennyibe kerul meg mennyire megkimelt a W208-as clk-tól MENEKÜLJ!

2019. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapjában véve adom az előttem szóló válaszát. Valóban irtózatosan tudnak rohadni. Ha 1 milliót szánsz cakkumpakk autóvásárlásra, az ne Merci legyen, mert az idő után az elköltött pénz felmegy a duplájára... Pláne ha ilyen 15-20 éves példányokban gondolkodsz, Szerintem több minden van bennük elromolva, mint amennyi dolog működik benne :)


Egyébként ha midnenképp CLK, akkor én az egyel újabb szériát javasolnám. (W209) Formavilág ugyan az, de szerintem szebb, fiatalabb, nem annyira zsámózsásé, csak kicsit :). Ezek annyira már nem rosszak. Bár ez nemis fog kijönni 1 millióból, 2 ből talán-talán.


Ha japán coupé kéne, Mazda MX-5 öt javasolnám, azokat mindenki az egekbe magasztalja :)

2019. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!