Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lopott autókulcs. Az immobilis...

Lopott autókulcs. Az immobiliser - t "át lehet programozni"?

Figyelt kérdés
Ha ellopták az egyik kulcsom, a pótkulcs immobiliser - ét át lehet állítani, hogy a lopott kulccsal ne lehessen elindítani? Ha igen mennyiért csinálják egy szervízben?

2019. ápr. 29. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni. Hogy mennyiért, azt kérdezd a szerviztől.
2019. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. ápr. 29. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Átprogramozni nem lehet, venni kell két új immo chipet és azokat feltanítani.
2019. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért írtam idézőjelet, mert nem tudom a pontos eljárást. Mindig tanul az ember. ;)
2019. ápr. 29. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:

3as te minek pampogsz bele a témába ha hülye vagy hozzá?

Nem kell venni másik kulcsot. Át lehet írni az immot hogy hány db kulccsal kommunikáljon. Átírják 1re, rátanítják és kész. Az ellopott kulcs meg nem indítja be többé az autót.

2019. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5#

És arra nem gondoltál okoska, hogy esetleg kellene neki tartalék kulcs is?

2019. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6#


1. A kérdésben nem szerepel tartalék kulcs.

2. Te írtad hogy nem lehet átkódolni az immot 1 kulcsosra.

3. Ha inkompetensként beleböfögsz egy témába, majd helyedre tesznek, legalább fogd be a szád és okulj.

2019. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7#

Nincs ezzel gond, szeretek tanulni és okulni, csak azt nem szeretem, amikor valaki ekkora arccal rögtön lehülyéz másokat.


Kérdező!

Amennyiben feltételezed, hogy az autó ellopása a cél, akkor talán érdemes elgondolkozni a zárgarnitúra cseréjén is! Egy hozzáértőnek az autóba bejutás után csak pár perc és már viszi is. Persze ha csak az asszonyt akarod kitiltani a vezetésből, akkor elég az első válaszoló ötlete.

2019. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valószínűleg elég lesz egy kulcs, a lényeg, hogy a lopottal ne lehessen indítani. Ami nekem fontos volt, hogy van rá megoldás. Az, hogy milyen úton - módon, majdnem mindegy, csak a lényeg, hogy nem fognak hülyének nézni a szervízben. :)

Köszönöm mégegyszer!

2019. ápr. 30. 07:40
 10/11 Hőmérő ***** válasza:
100%
Az ellopott kulcsot ki lehet tiltani az immóból, így azzal többet nem indítható, de az autóba be tudnak jutni!
2019. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!