Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 7-es és 3-as párosítás?

BMW 7-es és 3-as párosítás?

Figyelt kérdés

Pár éve lett egy jó munkahelyem, mostanra jött ki a pénzem két kocsira, amit anno még új korukban kinéztem magamnak, hogy ez a kettő megfelelne nekem. Egy kisebb, sportos és egy nagyobb, kényelmesebb kocsit szeretnék venni. Az egyik az BMW E92-es 3-as Coupé, a másik egy BMW 7-es, F01-es.

Szerintetek is jó párosítás lenne ez?



2019. ápr. 30. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Alva járásról már hallottam, de alva gépelésről még nem. Álmodozz csak.
2019. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz valami jobbal.
2019. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A kettő párosítását úgy hívják, hogy 5-ös BMW :D
2019. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
73%
Uhh bátyja...ettől jobb párositasrol még nem hallottam!Azonnal vedd meg mindkettot!
2019. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

háát nem tudom ha szegény vagy akkor talán, bár én ilyennel nem égettem magam nekem Rolls royce phantom és Lamborghini Aventador párom van nehéz volt az a3 nap amíg meg lett rá a pénz



17/f vállalkozó programozó mérnök orvos

2019. máj. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sportos hármas jó, de szerintem 7-est ne vegyél mert ba.szott nagy és nehéz vele parkolni, szerintem bőven elég kényelmes az 5-ös is!
2019. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

"de szerintem 7-est ne vegyél mert ba.szott nagy és nehéz vele parkolni"


Én is szoktam mondani a csajoknak, hogy azért nem járok 760-as BMW-vel, mert nem férek el vele a városban, és jobb a Maruti. De nem hisznek nekem :((

2019. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!