Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet venni normális Volkswage...

Lehet venni normális Volkswagen Polo-t 500, 000HUF-ért?

Figyelt kérdés
Első autó lenne, max 3 évig használnám.

#vétel #Volkswagen #első autó #fél millióért
2019. máj. 1. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A használt autó vásárlás sokszor arról szól, hogy a sok lestrapált között megtalálni egyet, ami vállalható állapotban van.

A százezres árkategóriára ez hatványozottan igaz.

Arra nem lehet tippelni sem, hogy egy, tíz, vagy több megnézése után lesz meg az a bizonyos... sok vevőnek el is fogy a türelme, és vesz valamit, csak legyen már autója.

Az meg egy másik kérdés, hogy neked mit jelent a normális... tizen-sok évest találsz, amivel törődtek, de az nem biztos, hogy az első, amit megnézel...

2019. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem Vw-t veszel, meg hasonló német túlárazott fost, akkor 500-bol sokkal jobb autokat is tudsz venni, mint egy polo
2019. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18:14-es. Milyen jó autót lehet venni 500.000 forintból? Tizenéve vettem tizenéves swiftet 400.000-ért. Abból is nehéz volt normális állapotút találni.

Fél millió forintért középkategóriában akkor csak bontószökevényt láttam. Azóta ennyit javult a helyzet?

2019. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik generációból?

III-as Polo meg is szólal ennyiért.

V-öst meg csak totálkárost kapsz ennyiért

2019. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-esre gondoltam, de akkor max 3-ast lehet ennyiért, nem?
2019. máj. 2. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!