Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bemutató autóra ragasztott...

Bemutató autóra ragasztott feliratok leszedhetőek?

Figyelt kérdés

Az autószalonokban bemutatóautóként kiállított kocsikról a ráragasztott feliratok/emblémák lejönnek?

Az ajtókról és az üvegről.


2019. máj. 4. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, szerinted hogy árulnának kedvezménnyel szalon autókat? Vagy éppen ezerszer visszatekert órás taxit, cégautót?
2019. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen penvével alá mennek majd legúzzák , a ragasztót ablakmosószer szépen leviszi kétszer egymás után . Szalonosat veszel ami null km-s ?
2019. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem én hanem a barátnőm, de rajta vannak az oldalán meg a hátsó szélvédőn is ilyen feliratos matricák amit a kereskedés ragasztott rá, rajta a címükkel meg stb. Ő szentül meg volt róla győződve, hogy majd leszedjük azt róla, de én nem vagyok annyira biztos benne, hogy az le is jön.


[link]


Valami ilyesmi, mint az első fotón.

2019. máj. 4. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha matrica és nem festék, akkor lejön.
2019. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szalonban van hozzá kimondottan matrica eltávolító oldószer és le is veszik neked róla,mert ez nélkül nem érdemes belevágni otthon.Kínlódás és karcolódhat a fényezés is ,ha nem veszel magadnak.
2019. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

100% hogy úgy fogják átadni az autót hogy nyom nélkül el lesz róla távolítva minden ami nem rá való.

Probléma nélkül lejön, az csak egy kis öntapadós fólia, nyom nélkül eltávolítható. Csak nem gondolod hogy a szalon úgy “megrongálja” a matricázással az új autókat hogy utána nem lehet pillanatok alatt levenni?

2019. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!