Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés egyterű autót...

Milyen érzés egyterű autót vezetni? Jobb mint egy normál kis autót?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, csak nehezebb parkolni.
2019. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minnél nagyobb a tengelytáv,annál kevésbé pattogsz.

A beltérnek ehhez semmi köze.

Magyarul: kicsi autóval pattogsz mint egy bevásárlókocsi ezeken a remek minősegű utakon

2019. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Magasabban is ülsz, jobban átlátod az utat, de az autó tömegközéppontja is magasabban van, tehát nem fekszik annyira jól az úton, jobban dől.
2019. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Rosszabb a magasabb súlypont miatt, a többit leírták
2019. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Nincs ott magasabban a súlypont.

Jóval térősebb, kényelmesebb minden szempontból.Talán az az egy ami nem jó hogy nagyobb sebességnél hangosabb mint egy szűkebb autó. Ez nyilván attól van hogy jobban erősíti a zajt. De nem nagyon vészes ez sem, mert ezekkel úgy sem hajt az ember őrült módra.

Ezt már azok veszik inkább akik meg vannak valamennyire nyugodva, higgadtabbak.

Vezetni pont olyan mint a többit. Sőt én szerintem parkolni még könnyebb vele, mert jól hátra lehet látni belőle. De én mindegyiknél a két oldali tükröt használom és mindegy ez is.

2019. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó. Nekem a kisautók nem is jönnek be.
2019. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én utálom, túl magas, billeg, és nekem kényelmesebb, ha lent ülök a "földön", egyáltalán nem jön be ez a magasan ülés.
2019. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vezetni pont olyan mint a többit, csak bármit vinni , hozni vele vagy bevásárolni sokall kényelmesebb mert térősebb és jóval nagyobb a hely benne.

Bár mivel egyenesebben ül benne az ember, hosszabb távon kényelmesebb mint amelyikben szinte hanyatt esik az ember.

2019. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!