Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sos segitség kéne de nagyon...

Nyaviga kérdése:

Sos segitség kéne de nagyon nem tudom a simsonomba a töltést bekötni nem tudom melyik vezetéket hova kössem?

Figyelt kérdés
ami a töltö tekercsböl feljön piros sárga meg a piros szurke hova kell kkötni meg a fesszabályzóbül kijövö 3 db vezetéket sem van 2 zöld meg 1 piros mellyiket kapcsolóra melyiket biztositékra?

2019. máj. 6. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

A töltő tekercsről két vezeték jön a teljes töltés eredeti szin jelölése piros/sárga a biztosító tábla 59a pontjára csatlakozik biztosíték közbeiktatás (8A) után a töltőberendezés piros/zöld gyári jelölésű vezetéke a biztosító tábla 59a pontjára a 8A biztosíték után kell bekötni. A töltő berendezés piros vezetéke biztosító tábla 30 pontjára csatlakozik, onnan a gyújtáskapcsoló 30 lábára kötjük a töltővezetéket. (8A -10A) biztosíték beiktatásával az akkumulátor pozitív (+)pontjára csatlakozik.

A töltőberendezés szürke/fekete vezetéke (féklámpa pozitív +)vezetéke a gyújtáskapcsoló 59 pontja fölötti közös csatlakozóra kapcsolódik! A töltőberendezés még rendelkezik egy sok töltés vezetékkel, azt csak akkor kell bekötni, ha nagyon rovid távon használja a motort. Nem minden töltő berendezés rendelkezik sok töltés és kevés töltés kimenettel.

remélem tudtam segíteni!

2019. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már most átlett variálva kapott uj töltötekercset uj graetz kockát uj 4lábas feszszabályzot rajtszerint összerakva mégsincs töltés a graetz kockánál mérve valami 0.6 mutat a müszer az nem tudom jó-e ? fesz szabákyzóig enyi megy el lehet a fesszabályzó nem jó lehet gagyi kinai ?
2019. máj. 8. 08:49
 3/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni hogy a tőltőtekercs két végére izzot tettem a 6v rögtön kivágta 12v azzal égett rendesen tehát áramot termel vagy a graetz kocka gagyi?
2019. máj. 8. 09:06
 4/4 A kérdező kommentje:
nos feltöltöttem fulra az akut igy is 8-9 másodperc alatt inditotta el az indexeket akkor lehet a fesszabályzó a bünös és ezért nincs töltés ?
2019. máj. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!