Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eltudom intézni, hogy rendszám...

Eltudom intézni, hogy rendszáma legyen az osztrák papíros robogómnak? (Többi részlet lent)

Figyelt kérdés

Van egy CPI Oliver City-m,amit tavaly vettem az osztrák papírjaival(Nem,nem onnét hoztam,hanem egy barátomtól vettem itthon,akinél évekig volt) és most így hirtelenből jött az ötlet,hogy elintézném a rendszámot rá.

Viszont nem vagyok azzal tisztába,hogy mivel külföldi papíros és tavaly vettem,ezért ez közbe szólhat-e esetleg,mint pl a gépkocsiknál,hogy ott 2 héten belül át kell írni a nevedre,ha megveszed.Illetve jól gondolom,hogy itt is van egy adott mértékű regisztrációsadó?



2019. máj. 8. 10:29
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Te milyen rendszamrol beszelsz egy ilyen kis 50köbcentis motor esetebéen?Kell egy adasveteli meg egy biztositas azt jo napot lehet vele menni
2019. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha külföldre menne vele és/vagy utast szállítana, akkor kell rendszám annak minden nyűgjével.
2019. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Ezzel csak annyi a problema hogy segédnotorral nem lehet külföldre menni illetve nem lehet rajta utast szallitani.........
2019. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta rendszám akkor nem is.
2019. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!