Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Lacetti 1.6 Elite...

Chevrolet Lacetti 1.6 Elite vélemény?

Figyelt kérdés

Benzines, 2005-ös, 188 ezer km-t futott autóról van szó.

Nekem sosem volt Amerikai kocsim, és az ismerőseim körében se annyira népszerű a Chevrolet.

Arra vagyok kíváncsi, hogy jó döntés lenne-e ezt a kocsit választanom, valamint milyen típushibái vannak, próbaútnál mire figyeljek, mit nézzek át kifejezetten?



2019. máj. 8. 19:00
 1/5 D. Brasco ***** válasza:

A lacettinek kb annyi köze van amerikához mint bivalynak a tangóhoz........

Ettől függetlenül messzire elkerülném ezt az autót.....

2019. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állitolag sokat esznek
2019. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

"Nekem sosem volt amerikai kocsim"


Hááát ha ezt megveszed, akkor ezután sem lesz, mert ez a szerkezet lánykorában a Daewoo Nubira névre hallgatott és koreai gyártmány. Ha ugyan ennek az autónak az Ausztráliában összerakott verzióját veszed, akkor Holden néven kapod, de szintén ilyet vehetsz kínai gyártmányút is, igaz akkor Buick a neve.

Na melyik érdekel??? ;)

2019. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor miért van az, hogy a tesztelésnél a szakemberek, szerelők dicsőítenek egy gépjárművet, a felhasználók mégis porrá alázzák?

2019. máj. 8. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
2005-ös ötajtós Lacettink volt, tíz évig használtuk. Soha semmi baj nem volt vele, tágas, kényelmes. 4-5 felnőttel is simán el tudtunk menni vele hosszabb utakra. Sokat fogyaszt, ez igaz.
2019. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!