Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1, 0-nél mennyibe...

Suzuki swift 1, 0-nél mennyibe kerül a karosszériázás?

Figyelt kérdés

A hátsó felfüggesztésnél van kirohadva a kocsi alja. Ennek a javítása mennyibe kerül?


[link]

[link]



2019. máj. 9. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább egy ezzel foglalkozó céget kellene megkérdezni, akik tudnak egy komplett árajánlatot küldeni a munkára? Mert így 2 képről szerintem itt nem fogod megtalálni a választ, kivéve ha pont egy karosszériás olvassa ezeket a kérdéseket
2019. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elég dúrván néz ki


gyakorlatilag már eltünt a fém

nézesd meg egy lakatossal, de szerintem kuka az autó.

2019. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
61%
Ezt az autot nem lakatoshoz kell vinni hanem a bontoba
2019. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek az autónak a szakszerű javítása nem gazdaságos. Ez kuka ha nem akarsz költeni rá több százezret.
2019. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

GTK.


Bontó vagy add el valami cigánynak.

2019. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nem bajlódnék a javítással, hacsak nem érzelmi alapon kötődsz az autóhoz (örökölted, ajándékba kaptad stb.) Nézesd meg pár karosszériással, megmondják kb mennyibe kerülne. De szerintem a lakatolás árából tudsz venni másik Swiftet, ezek nem kerülnek sokba. Vagy veszel egy papíros motorhibásat jó kasznival gombokért, aztán átrakod a motort, levizsgáztatod és használod tovább.
2019. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb oldalanként 40-50ezerre számolj normális, leinformálható lakatosnál.
2019. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!