Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sterintetek melyik a legkorrek...

Sterintetek melyik a legkorrektebb elektromos autó ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen.
2019. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre még szerintem sincs ilyen.
2019. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, szerintem sincs még ilyen. Talán fél év múlva jön az új e-208-as Peugeot, WLTP szerinti 340km-es hatótávval (reálisan 300km-t fog tudni). Kíváncsian várom az árát, hova lövik be...
2019. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az, hogy nincs az túlzás! Az, hogy túl vannak árazva az egy dolog, de ettől függetlenül van olyan ami a jelenlegi kínálatban a legjobban hozza az árát.


Nekem személyes kedvencem a Nissan Leaf, de ha valaki csak városba használja második autónak, akkor akár egy VW e-up is jó lehet. Akár ár/értékben is. Csak, hogy értsd:

E-up 5-6 millió körül van és 120-140km-t biztos tudsz vele menni egy töltéssel. Ha városban közlekedsz valószínüleg napi 40km-nél nem teszel meg többet. Erre ez is jó és nem kell ezért egy Leaf ami 9millió tudsz vele mondjuk akár 320-350km-t menni, de te csak napi 40-et mész és amúgy tudsz tölteni is. Ha viszont tudod, hogy sokat utazol napi 120-150km-t is akár, akkor az e-up nem megfelelő.

Tehát az ár/érték ilyen esetben szerintem nem megfelelő megfogalmazás, hiszen nagyban függ az "érték" a felhasználó szükségleteitől.

De ez nyílván csak két példa volt, és nem vagyok profi sem a témában...

2019. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!