Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kettős tömegű lendkerék...

Kettős tömegű lendkerék meddig birhatja még?

Figyelt kérdés
2.0 tdi.. már elkezdett kopogni/ hidegen picit rangatja az autót, viszont kulfoldon vagyok es 1 honap mulva kaptam idopontot a szerelomnel.Kb1500km kibir még szerintetek?

2019. máj. 12. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Van aki eljár több hónapot kopogó lendkerékkel, van akinek előjel nélkül hullik szét. Bele mi sem látunk, erre nem lehet jól válaszolni.
2019. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"hidegen picit rangatja az autót" ez simán lehet motortartóbak is
2019. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Tuti lendkerék?

Én szerintem elmentem vagy 2000 km-t zörgő lendkerékkel, de elég durván nézett ki, mire ki lett szedve.

Érdemes megcsináltatni mielőbb. Bár csak sz*r hangja van, meg ráz esetleg egy kicsit, de ha szétesik és mondjuk megszorulna, és valamit összetör, az sokszorosába fog kerülni. Én megcsináltatnám ott ahol vagyok. Külföldön úgyis kolbászból a kerítés, egy lendkerék csere belefér ;)

2019. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 1500km-en belül széttöri a kuplungházat,akkor így jártál.Hogy meddig megy el?Azt nem tudni,de sokáig nem húzza.
2019. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igenigen, tuti lendkerék es ami a legvicesebb hogy 1 honapos... (valószínű gyari hibas) csak en nem nevetek rajta..
2019. máj. 12. 21:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Azert nem akarom.itt cserelni kulfoldon mert meg garancias tehat otthon kene..
2019. máj. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!